Domino’s Pizza'da Franchisee Olma Avantajları

NEDEN DOMINO’S PİZZA'DA FRANCHISEE OLMALISIN?NEDEN DOMINO’S PİZZA'DA FRANCHISEE OLMALISIN?


Çünkü “BİZ” Kazandıran Fırsatlar Sunuyoruz!

Domino's'un başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee'lerine sürekli sunuyor.

Çünkü “BİZ” Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciriyiz!

Domino’s 85 ülkede 17.000'den fazla restoranıyla dünyanın en büyük evlere servis restoran zinciridir. Siz de bir Domino’s franchisee’si olup denenmiş ve kendini kanıtlamış, başarı oranı yüksek bir işin sahibi, bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Çünkü “BİZ” Muhteşem Lezzetler Üretiyoruz!

Domino's Pizza sürekli yenilenen menüsüyle evlere servis pizza sektörünün öncüsüdür. Franchisee'lerimizle yeni ürünlerin ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.Ürünlerimizi İzmir, Ankara, Gaziantep ve Gebze’deki tesislerimizde üretiyoruz. Böylece Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimize mükemmel zamanlamayla dağıtım yapıyor, lezzet standardını her şubemizde sağlıyoruz.

Çünkü ‘’BİZ’’ Sektörün Dijital Yüzüyüz!

Domino's olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden sipariş teslimine, lojistikten tedarike her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz. Toplam evlere servis satışımızın %70'i dijitalden geliyor.

Çünkü “BİZ” En İyi Sistemleri Kullanıyoruz!

Domino's olarak, kullandığımız Pulse sistemi ile Franchisee'lerimize pazarlama, vardiya yönetimi ve satış gibi pek çok konuda yol gösteriyor dijital ortamda kendi başarı karnelerini görerek geri bildirim almalarına imkan veriyoruz. Tek Tıkla Sipariş özelliğimizle mobilden düşünce hızıda sipariş alıyor, uygulamamızdaki pop-up'larımızla müşterimizin her an bizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Çünkü “BİZ” Profesyonel Eğitim Desteği Veriyoruz!

Ailemize Franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak teknik ve operasyonel geliştirmelerini sağlayacak 3 aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan Franchisee'lerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Domino's'un başarısına ortak olur. Aynı zamanda Franchisee'lerimizin her zaman tüm ekibinin iş başı eğitimleri, sınıf eğitimleri ve online eğitim platformumuzdaki e-eğitim ile mükemmel operasyonu sağlayacak bilgi ve beceriyi kazanmalarına destek oluruz.

Çünkü “BİZ” Sürekli Pazarlama Desteği Sağlıyoruz!

Domino’s Türkiye olarak, lokalleştirilmiş ve global Domino’s stratejilerine uygun pazarlama uygulamalarımız ve sektöründe uzman pazarlama ekibimiz ile sizlere hizmet ediyoruz. 365 gün televizyon iletişimi yapmamızın yanı sıra yerel ve ulusal pazarlama desteklerimizle de her an yanınızdayız.

Çünkü “BİZ” Operasyon Desteğimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Dükkanınızın açılışı ile birlikte sizin şubenizden sorumlu bir danışmana sahip oluyorsunuz ve bu danışman şubeniz ile ilgili tüm süreçleri takip edip, düzenli şube ziyaretleri ile sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyor.

“Biz”e Katıl!

Domino’s Pizza ailesinin bir üyesi olmak ve tüm bu avantajlardan faydalanmak için hemen başvuru yap, sen de aramıza katıl!

Hemen Başvur
Loading...
Lütfen Bekleyiniz